موسسه پیشگام رهپویان دانش پارس

موسسه پیشگام رهپویان دانش پارس یک موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور بوده که به صورت تخصصی در زمینه اعزام دانشجو به کشور ایتالیا فعالیت میکند. این موسسه با هدف ارائه بالاترین سطح خدمات، مشاوره ها و راهــنمایی های تخصصی در زمینه اخذ پذیرش، اخذ بورسیه و نیز مشاوره اخذ ویزا از کشور ایتالیا تاسیس شده است.
فعالیت این مجموعه از سال 1389 با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم و با نام موسسه پیشگام رهپویان دانش پارس (شماره مجوز 42/85389) آغاز گردید. بعد از سال ها تجربه در زمینه اقامت تحصیلی به ایتالیا، در سال 1398 با هدف گسترش فعالیت ها، موسسه پیشگام رهپویان دانش پارس (شماره مجوز 42/85389) نیز تاسیس گردید و در حال حاضر هر دو موسسه در قالب یک مجموعه فعالیت میکنند. با توجه به اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تمامی اطلاعات موجود در این وب سایت منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه اطلاع رسانی خارج از چهارچوب قوانین سازمان‌های مربوطه ندارد.

 
 
 
 
موسسه پیشگام رهپویان دانش پارس

مشاورین و کارمندان این موسسه در تمامی سطوح کاری، صداقت و شفافیت را مبنا و جزء منشور اخلاقی این مجموعه قرار داده اند و بر اساس شرایط موجود، تلاش میکنند بهترین و در عین حال کمترین هزینه خدمات را در راستای رسیدن به اهداف شما رائه دهند
شاید به جرات بتوان گفت خدماتی که این موسسه را از سایر موسسات متمایز میکند مشاوره های حضوری و غیر حضوری این مجموعه بوده که به صورت کاملا رایگان انجام می شوند و هیچ گونه وجهی در خصوص مشاوره اولیه دریافت نمی گردد .همچنین امکان استفاده از این مشاوره ها و جلسات مشاوره تا زمانی که شما تصمیم نهایی خود جهت عقد قرارداد را بگیرید، به صورت نا محدود خواهد بود.
موسسه پیشگام رهپویان دانش پارس تا به حال چندین هزار پرونده موفق در زمینه اخذ پذیرش و بورسیه از کشور ایتالیا داشته که نمونه پذیرش ها و بورسیه های اخذ شده را میتوانید در ...... مشاهده نمایید


آرزوی اقامت خود را با ما تحقق بخشید

با ما در تماس باشید

جهت اطلاعات بیشتر برای تحصیل در ایتالیا با مشاورین ما در تماس باشید و یا فرم زیر را تکمیل نمائید